פרסום פייסבוק ואינסטגרם – 5 כלים שיעיפו אתכם קדימה

אין ספק כי ניהול עסק זו משימה מורכבת וקשה. אין גם ספק כי כיום אי אפשר לנהל עסק ללא פרסום פייסבוק ואינסטגרם. עסק הרוצה להצליח כיום חייב נוכחות בפייסבוק וגם באינסטגרם וזה משהו שכל בעל עסק צריך להבין.

העניין עם פרסום בפלטפורמות אלו הוא שאנו חייבים להיעזר בכלים רבים בכדי להצליח לפרסם כמו שצריך. עליכם לדעת כי יש עשרות כלים ואפליקציות אשר יעזרו לכם לפרסם בפייסבוק ובאינסטגרם ואין אנו יכולים להביא את כולם במאמר זה. אז מה כן עשינו? אם כן הבאנו את חמשת הכלים המובחרים והטובים ביותר שיעזרו לכם לפרסם באתרים אלו. אם תעשו שימוש בכלים אלו (גם בחלקם) הפרסום של בפייסבוק ובאינסטגרם יטפס לגבהים חדשים ואתם תשדרגו את היכולות שלכם פי כמה וזה דבר חשוב ביותר לכל בעל עסק. פרסום בפייסבוק ואינסטגרם יכול להיות יעיל יותר כאשר עושים שימוש באפליקציה מסוג צ'אט בוט.

  1. היו – HEYO

HEYO היא בין האפליקציות הטובות ביותר לפרסום בפייסבוק. האפליקציה הזאת מאפשרת לכם ליצור קמפיינים המתאימים לכל סלולר וזה דבר משמעותי ביותר. תארו לכם כי יצרתם קמפיין ואנשים לא רואים אותו כמו שצריך בסלולר שלהם? זו יכולה להיות מכת מוות לעסק שלכם ולכן האפליקציה הזאת היא כה חשובה ולא כדאי לוותר על השימוש בה.

מדובר על דשבורד מצוין המאפשר לנו לאסוף מידע רב על פרסום בפייסבוק ובאינסטגרם. זהו כלי המאפשר לנו להגיע לתובנות על הפרסום שלנו ולנהל את דפי המותג שלנו בצורה הטובה ביותר שיש. כדאי לעשות שימוש בכלי זה למי שמפרסם בפייסבוק ובאינסטגרם וכדאי להכירו ואת התכונות המעולות שלו אשר הופכות אותו לכלי כל כך איכותי.

מדובר על כלי מאוד פשוט נוח לתפעול אשר מאפשר לכם בלחיצת כפתור לפרסם בכל הרשתות החברתיות. כך אתם יכולים לכתוב פעם אחת פוסט ואז לפרסם אותו גם בפייסבוק וגם באינסטגרם. הכלי הזה חוסך לנו זמן רב וכל איש עסקים יודע כי זמן שווה כסף ולכן כלי זה חוסך לנו גם כסף רב.

אחד הפיצ'רים המעניינים ביותר בפייסבוק הוא ניהול תחרויות. זהו דבר מעולה לבעלי דפים עסקיים וכך הם יכולים להגדיל את החשיפה של העסק שלהם. אם כן TABSITE מנהל את התחרויות ומקל על הפתיחה שלהם ולכן הוא כלי מאוד שימושי בפייסבוק וכדאי להכירו אם אתם רוצים לשדרג את הדף העסקי שלכם.

תוכן הוא המלך בפייסבוק ובאינסטגרם והכלי הזה עוזר לכם לנהל את התוכן שלכם ולהבינו בצורה הטובה ביותר שיש. התוכן באמצעות כלי זה הרבה יותר ברור והרבה יותר פשוט לעשות בו שימוש. כדאי לכם להכיר את הכלי הזה וכך לנהל את התוכן שלכם בצורה מושלמת ואיכותית במיוחד.