מי אני - דוד קזראל

 
דוד קזראל שיווק דיגיטלי לעסקים קטנים

מאוחרי הקלעים מי עושה לכם את השיווק הדיגיטלי 🤘

אני דוד קזראל, אני חי ונושם את עולם האינטרנט עוד מימי המודם עם החייגן. (כן אותו מודם עם צליל חיוג בכל פעם שהיינו מתחברים לאינטרנט) אני מהדור שעוד זכה להנות מחויית השימוש ב ICQ. את הדרך שלי לעולם ה SEO עשיתי מלפני יותר מ-8 שנים (נכון לכתיבת שורות אלו) באותה תקופה לא היו סוגים של קורסים או הכשרות ללימודי קידום אתרים, מה שגרם לכך שנאלצתי להתחיל ללמוד ולהכיר את העולם הזה לבד. מה שהכניס אותי לעולם של קידום אתרים הוא הצורך לשווק את האתר שלי, הייתי גם אני עצמאי והעלויות של קידום אורגני בחברת קידום היו ממש גבוהות, החלטתי שאני עושה את התהליך בעצמי ולומד את הכל. 
עשיתי המון דברים על האתר הראשון שלי, המציאות הפכה להיות כזאת שחלק מהפעולות שנעשו בתום לב גרמו לקבלת ענישה מצד גוגל, (הדרך לצאת מהענישה הייתה לא פשוטה, אבל היא לימדה אותי המון). עם הזמן גם הצלחתי להבין בדיוק איך גוגל חושב, מה נכון וממה צריך להיזהר (אבל ממש להיזהר כי גוגל לא פראייר).בזכות כל הדברים האלו רכשתי את הניסיון והידע ואני היום יכול לקחת על עצמי אחריות כבדה ולקדם גם אתרים של לקוחות בלב שלם שאני יודע שהם יקבלו את הטוב ביותר.
הרצון ללמוד ולחקור את התחום משכו אותי גם לרכוש את כל ההשכלה הנדרשת לעשות את הכל ברמה הכי מקצועית שיש.

אני מאמין בעבודה קשה ומסירות 🥇

אני יודע שרק בזכות התמדה ומוטיבציה אפשר להגיע לתוצאות, ההכוחה לזה היא העובדה שאתם קוראים את השורות האלו. אני מתייחס ללקוחות שלי בדיוק כמו שאני רוצה שייתחסו אליי. אני עובד בצורה 100% שקופה, אני מתחייב לתת מחירים זולים והוגנים , אין דבר שיותר משמח אותי מלראות עסקים שאני מקדם גודלים והופכים להיות מובילי התחום שלהם. אני לא מסתיר כלום ולא שולח כל מיני דוחות שהלקוח לא מבין מהם כלום. 

עוד כמה דברים שכדאי לדעת עליי

אני בוגר תואר ראשון BA במנה”ס, את ההתמחות עשיתי במימון בנקאות ושוק ההון.
בזמן שאני לא מקדם לכם את האתר אני אבא לשלושה ילדים מקסימים ובעל לאישתי הילית שהיא זאת שתמיד מרימה ודוחפת אותי קדימה.
אני אוהב לאכול חומוס, ממש ברמה של לפחות כל יום.
אם אתם מחפשים מומחה קידום אתרים שעובד עם הלב ויתן את כל מה שהוא יכול להטיס את האתר שלכם, אל תהססו לפנות אליי.

בלי בירוקרטיה

אני אישית שונא בירוקרטיה, אני מאמין שהתקשרות לתהליך של קידום אתרים מבוסס על רצון שני הצדדים לעבוד יחד. בלי חוזים מסובכים, בלי התחייבות לתקופת קידום. הכל בגובה העיניים.

מחירים הוגנים

אני נותן לכל לקוח בדיוק את מה שאני הייתי רוצה לקבל וזה מתחיל במחיר הוגן. יש לי התחייבות אישית לתת ללקוח תמורה מלאה עבור כל שקל שהוא משלם. להיות זמין וקשוב לכל שאלה.

אני אוהב לחקור

מה שמבדיל אותי ממקדמי אתרים וחברות קידום אחרות, שאני ממש אוהב לחקור, להכיר את העסק שאני מקדם, ללמוד גם קצת מהתחום שלו ולדעת בדיוק מה יכול להזניק את הלקוח קדימה. 

שיווק דיגיטלי עם יחס אישי

מי שאתם מדברים איתו הוא גם זה שיקדם לכם את האתר. בלי התקשורת מול נציגים, פקידות, משמרי לקוחות ועוד. אתם מדברים עם מי שטכנית ופיזית עובד על האתר שלכם וידאג לקדם אותו.

Call Now Button דילוג לתוכן